Mūsu sadarbības partneris – tiešsaistes norēķinu un saziņas vietne Bill.me informē, ka turpmāk ērtai rēķinu apmaksai piedāvās jaunu risinājumu: Bill.me Tiešsaistes maksājumu.
Tiešsaistes maksājuma priekšrocības:

  • Vienlaicīgi varēsiet apmaksāt vairākus rēķinus

Tiešsaistes maksājumi sniedz Jums iespēju vienlaicīgi apmaksāt vairākus rēķinus. Tas ir ērti, ātri un izdevīgi.

  • Fiksēta pakalpojuma komisijas maksa

Ja izvēlēsieties tiešsaistes maksājumu, pakalpojuma komisijas maksa vienmēr būs nemainīga un nebūs atkarīga no maksājuma summas vai vienlaicīgi apmaksāto rēķinu skaita.

  • Drošība

Tiešsaistes maksājumu veikšanas process atbilst visaugstākajiem drošības standartiem. Visus procesus, tostarp datu autentifikāciju un maksājumu autorizāciju, stingri kontrolē Jūsu banka.

Kā notiek Tiešsaistes maksājumi?

Tiešsaistes maksājums tiek veikts tieši no Jūsu konta, neizmantojot bankas karti. Maksājuma apstiprināšanai tiek izmantota Jūsu internetbankas autentifikācijas sistēma. Dažu sekunžu laikā varēsiet apskatīt Bill.me saņemto rēķinu, atzīmēt savu banku un samaksāt ar vienu klikšķi.

Jau tūlīt varēsiet apmaksāt rēķinu ar tiešsaistes maksājumu – vienkārši izvēlieties to kā maksājumu veidu, kad apmaksājat rēķinu Bill.me!

Bill.me februāra loterija

Visu februāri Jums ir iespēja piedalīties Bill.me organizētajā loterijā un laimēt €500!

Lai piedalītos loterijā, 2023. gada februārī ir jāveic rēķina apmaksa Bill.me vietnē, izmantojot Bill.me tiešsaistes maksājumu.

Kopējais balvu fonds 10x€50, 5x€100, 1x€500. Loterijas atļauja Nr. 7583, loterijas noteikumi ir pieejami www.bill.me/lv/februaraloterija.

 

Dalies ar šo ziņu!