Šodien, 22.martā – Pasaules ūdens diena. Aicinām iedzīvotājus novērtēt Latvijas bagātīgos un kvalitatīvos dzeramā ūdens resursus, ko ikdienu saņemam katrs savā mājā no ūdens krāna. Iepretim lielākajai daļai pasaules valstu, Latvija var lepoties ar lieliskas kvalitātes dzeramā ūdens krājumiem, ko droši varam lietot ikdienas uzturā.

Šogad īpaša uzmanība veltīta dzeramā ūdens patēriņa paradumiem, aicinot sabiedrību pēc iespējas vairāk uzturā lietot dzeramo ūdeni tieši no ūdensvada.

22. martā kopš 1993. gada visā pasaulē pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas iniciatīvas tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena. Šajā laikā visā pasaulē un arī Latvijā tiek organizēti dažādi pasākumi ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību ūdens vērtībai, izmantošanai un aizsardzībai.

Šodien LŪKA (biedrība “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija”) izsludina arī video rullīšu konkursu skolas vecuma bērniem un jauniešiem “Katrs piliens ir vērtība”, kura mērķis ir aicināt bērnus, skolotājus un izglītības iestāžu vadītājus domāt par ūdens lietošanas paradumiem.

Ar konkursa noteikumiem var iepazīties LŪKA mājas lapā www.lwwwwa.lv

Dalies ar šo ziņu!