Mēs informējam Jūs par Bill.me Noteikumu un nosacījumu / Privātuma politikas atjauninājumiem, par kuriem atgādinājumi (tiem, kuri vēl nav apstiprinājuši līdz šim jaunos noteikumus) tiks izsūtīti klientiem tuvākajā laikā atkārtoti.
Mēs veicam šos atjauninājumus, lai precizētu mūsu noteikumus un nodrošinātu, ka tie ir saprotami, kā arī, lai izskaidrotu jaunos Bill.me pakalpojumus un iespējas.

Lūk, svarīgākie jaunumi, kas ietverti jaunajos Bill.me Noteikumos un nosacījumos:
Jauna, ātra un droša maksājumu iespēja
Internetbanku saites paradīsies uzreiz Bill.me vietnē. Klienti tagad varēs izvēlēties starp divām opcijām – maksāt ar bankas karti, pievienojot to tieši mūsu vietnē vai arī izmantojot savas internetbankas saites.
Kartes maksājuma minimālā maksa
Klientam apmaksājot rēķinu Bill.me, izmantojot Visa vai MasterCard karti, būs piemērota minimālā maksa €0.15. Komisija var atšķirties atkarībā no rēķina summas un/vai pakalpojumu sniedzēja.
Skaidrība un salasāmība
Mēs esam centušies padarīt šos Noteikumu un nosacījumu / Privātuma politikas tekstus pēc iespējas vieglāk saprotamus klientiem.

Izmaiņas stāsies spēkā 2022. gada 20. novembrī, klienti varēja iepazīties un apstiprināt savu piekrišanu jau 30 dienas iepriekš.

Ja klientiem rodas kādi jautājumi par šo, viņi var sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu zvanot +371 66905690 vai palidziba@bill.me

Linda Samsone,
Korporatīvo klientu attiecību vadītāja

 

Dalies ar šo ziņu!