Udenssaimniecibas_projekta_dar_1Jau informējām, ka, šī gada pirmajā pusē īstenojot projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” būvdarbus, SIA “Talsu ūdens” pēc iepirkuma ietaupīja Eiropas fondu līdzekļus. Tie tiks apgūti šobrīd, izbūvējot ūdens un kanalizācijas tīklus Pļavu ielā, posmā no 9.maija līdz Kļavu ielai.

Sākotnēji ietaupījumu bija plānots apgūt Rīta, Pļavu, Zemeņu un Aveņu ielās. Tomēr, izvērtējot projekta plānoto mērķi – jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi ar potenciāliem jauniem pieslēgumiem – no minētajām ielām jauni pieslēgumi bija iespējami tikai Pļavu ielā.

Iepirkuma par būvdarbu veikšanu uzvarējusi SIA „Būvenergo A”, kas ir uzņēmums ar daudzu gadu garumā uzkrātu pieredzi ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvē. Līguma cena ir 52 337, 14 EUR.

Šobrīd sakārtoti visi nepieciešamie dokumenti un saņemta rakšanas atļauja, un plānots, ka pirmie darbi Pļavu ielā varētu sākties ap 12.oktobri, darbos iesaistot vienu vai divas brigādes. Būvdarbiem jābūt pabeigtiem līdz 10.novembrim.

Būvdarbu Būvuzraudzību veic SIA “Geo Consultants”, autoruzraudzību – Tehniskā projekta izstrādātājs – SIA “FirmaL4.”

Projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” finansē Eiropas Savienība, bet administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

531

    „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta”, Nr. 3DP/3.5.1.1.0/13/IPIAVARAM/007

Dalies ar šo ziņu!