521

Šobrīd vēl norit pēdējie apzaļumošanas darbi, lai nākamās nedēļas sākumā varētu noslēgties projekts „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta”. Tikmēr būvuzraugs jau ļoti atzinīgi novērtē būvnieku paveikto darbu.

29.jūnijā paredzēta gala darbu komisija un 30.jūnijā izpilddokumentācija tiks iesniegta Talsu novada būvvaldē. Ūdenssaimniecības projekta otrās kārtas būvdarbus veica SIA „Ostas celtnieks” kopā ar apakšuzņēmējiem – pilnsabiedrību „Talsu partneri”. Lai gan labvēlīgie ziemas laika apstākļi ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ļāva pabeigt projektu noteiktajos termiņos, tomēr SIA „Geo Consultants”, kura pārziņā ir projekta būvuzraudzība, ļoti atzinīgi novērtē arī tieši vietējo būvnieku darbu.

Projektā ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli tika izbūvēti pavisam 20 ielās, kas centralizētajai ūdensapgādei un kanalizācijai ļauj pievienoties vēl ap 300 jaunu klientu. Taču iepirkuma rezultātā no pirmās kārtas SIA „Talsu ūdens” izdevās ietaupīt vairāk nekā 116 000 eiro, tāpēc paredzēti vēl papildus darbi. Šobrīd tiek kārtota dokumentācija Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā, lai līdz rudenim paspētu papildus izbūvēt ūdensvada un kanalizācijas tīklus vairākās Talsu pilsētas ielās.

Projektu „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” finansē Eiropas Savienība, bet administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

531

„Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta”, Nr. 3DP/3.5.1.1.0/13/IPIAVARAM/007

Dalies ar šo ziņu!