WP_20151106_004

Trīs nedēļu laikā SIA „Būvenergo A” pabeigusi ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi Pļavu ielā. Tas nozīmē, ka šobrīd noslēgušies visi projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” būvdarbi.

Darbi Pļavu ielā sākās 12.oktobrī, un notika posmā no 9.maija līdz Kļavu ielai. Kopumā izbūvēti 250 m ūdensapgādes un 178 m kanalizācijas tīkli, un darba komisija jau novērtējusi paveikto. Šobrīd izpilddokumentācija tiks iesniegta Talsu novada būvvaldē.

Jau informējām, ka šī gada pirmajā pusē, īstenojot projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” būvdarbus, SIA „Talsu ūdens” pēc iepirkuma ietaupīja Eiropas fondu līdzekļus. Tā kā Ūdenssaimniecības projekta mērķis ir izbūvēt jaunus ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus ar potenciāliem jauniem pieslēgumiem, Projekta realizācija tika veikta Pļavu ielā, kur plānoti 6 jauni pieslēgumi.

Iepirkumā par būvdarbu veikšanu uzvarēja SIA „Būvenergo A”, līguma cena bija 52 337,14 EUR. Būvdarbu būvuzraudzību veica SIA „Geo Consultants”, bet autoruzraudzību – tehniskā projekta izstrādātājs SIA „Firma L4”.

Pavisam kopumā projekts „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” tika īstenots 21 Talsu pilsētas ielā, izbūvēti 3690,9 m ūdensapgādes un 4036,1 m kanalizācijas tīkli. Būvdarbi ir noslēgušies, taču līdz decembra beigām vēl turpināsies projekta dokumentācijas sakārtošana un maksājumu veikšana.

Projektu finansē Eiropas Savienība, bet administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

/Foto: Darba komisija apseko paveiktos būvdarbus Pļavu ielā./

531

„Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta”, Nr. 3DP/3.5.1.1.0/13/IPIAVARAM/007

Dalies ar šo ziņu!