Aicinām SIA “Talsu ūdens” klientus, kuri līdz šim skaitītāja rādījumus ziņoja e-pastā, turpmāk to darīt apmeklējot mūsu mājas lapu https://www.talsuudens.lv/, Ienākt Bill.me (ievadīt savu e-pasta adresi un paroli, un nodot skaitītāja rādījumus).

Jau iepriekš visiem klientiem no rekini@talsuudens.lv tika nosūtīta saite, kurā lūdzām reģistrēties – nospiežot uz saiti.  

Turpmāk apmeklējot SIA „Talsu ūdens” mājaslapu www.talsuudens.lv, apmeklējot Bill.me, Jūs varēsiet ne tikai nodot skaitītāja rādījumus, bet arī kontrolēt rēķina saņemšanu.

Rēķina apmaksu varēsiet veikt, kā jau iepriekš to darījāt – internetbankā (norādot precīzu rēķina numuru), vai SIA “Talsu ūdens” centrālajā kasē, Raiņa ielā 17, Talsi, vai pagasta pārvaldes kasēs.
Izmantojot platformas Bill.me iespējas, komisijas maksa % attiecībā pret izrakstīto tā brīža rēķinu (pirms maksājuma veikšanas to Jūs varēsiet redzēt).

Aicinām mūsu klientus, kuri iepriekš zvanīja pa tālruni 63222216, informēt par savu e-pasta adresi, nosūtīsim Jums reģistrēšanās saiti.

Kā arī aicinām Juridiskās personas turpmāk skaitītāja rādījumus ziņot mūsu mājaslapā (sadaļā Juridiskai personai).

Šī informācija neattiecas uz SIA „Talsu namsaimnieks” un SIA „Adax 2” apsaimniekotajām mājām.

Ar cieņu,
SIA „Talsu ūdens”

Dalies ar šo ziņu!