Aicinām SIA “Talsu ūdens” klientus, kuri līdz šim skaitītāja rādījumus ziņoja e-pastā, vai izmantojot SIA “Talsu ūdens” mājas lapu www.talsuudens.lv turpmāk to darīt izmantojot Bill.me sistēmu. Apmeklējiet mūsu mājas lapu https://www.talsuudens.lv/ , ienākt Bill.me (ievadīt savu e-pasta adresi un paroli, un nodot skaitītāja rādījumus).

Jau iepriekš visiem klientiem no rekini@talsuudens.lv tika nosūtīta saite, kurā lūdzām reģistrēties – nospiežot uz saiti.

Turpmāk apmeklējot SIA “Talsu ūdens” mājaslapu www.talsuudens.lv un Bill.me, Jūs varēsiet ne tikai nodot skaitītāja rādījumus, bet arī kontrolēt rēķina saņemšanu un izmantot visas Bill.me platformas priekšrocības.

Rēķina apmaksu ātri un ērti varēsiet veikt savā Bill.me “Personīgajā kabinetā”. Rēķina precīza summa un numurs tiek sagatavoti automātiski, tāpēc apmaksa notiek ar vienu klikšķi. Izmantojot Bill.me platformu rēķina apmaksai, komisijas maksa % attiecībā pret izrakstīto tā brīža rēķinu tiks uzrādīta pirms maksājuma veikšanas.

Apmaksu arī varēsiet veikt, kā jau iepriekš to darījāt – internetbankā (norādot precīzu rēķina numuru), vai SIA „Talsu ūdens” centrālajā kasē, Raiņa ielā 17, Talsi, vai pagasta pārvaldes kasēs.

Aicinām mūsu klientus, kuri iepriekš zvanīja pa tālruni 63222216, informēt par savu e-pasta adresi, nosūtīsim Jums reģistrēšanās saiti. Kā arī aicinām Juridiskās personas turpmāk skaitītāja rādījumus ziņot mūsu mājaslapā (sadaļā Juridiskai personai).

Informējam, ka Bill.me veic personas datu apstrādi, saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas (Eiropas Parlamenta un Padomes Regula 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti) prasībām. Bill.me personas datu apstrādi attiecībā uz SIA „Talsu ūdens” klientiem primāri veic ar mērķi ļaut klientiem izmantot tīmekļa vietnes www.bill.me piedāvātos rīkus un norēķināties par SIA ‘Talsu ūdens” sniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem.

Visi SIA “Talsu ūdens” klientu personas dati tiek glabāti drošos serveros, un Bill.me piemēro atbilstošus organizatoriskos, tehniskos un administratīvos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību. Detalizētāku informāciju par Bill.me praksi attiecībā uz personas datu apstrādi, tostarp par apstrādājamo personas datu kategorijām, izmantošanas mērķiem, uzglabāšanas ilgumu,  personas datu nodošanu trešajām personām, kā arī SIA “Talsu ūdens” klientu tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi, ir iespējams gūt Bill.me tīmekļa vietnē sadaļā Privātuma pamatnostādnes https://www.bill.me/lv/privacy.

Maksājumu drošība atbilst visiem Starptautisko maksājumu sistēmu standartiem un tiek nodrošināta ar licencētas maksājumu iestādes palīdzību kuru darbību reglamentē Latvijas Republikas Finanšu un kapitāla tirgus komisija.

Šī informācija neattiecas uz SIA „Talsu namsaimnieks” un SIA „Adax 2” apsaimniekotajām mājām.

Ar cieņu, SIA „Talsu ūdens”

Dalies ar šo ziņu!