SIA “Talsu ūdens” patlaban aktīvi strādā pie apkalpes zonas paplašināšanas. No 1. aprīļa pārņemot pakalpojumu nodrošināšanu arī Valdemārpilī, Lubē un Valdgalē, tomēr tas nenozīmē, ka ikdienas darbi ir apstājušies. Gada pirmajos mēnešos uzņēmuma remontbrigāde bija norīkota jau 91 darba uzdevumu izpildei.

Gada pirmajos divos mēnešos bijušas 11 ūdens noplūdes un 26 kanalizācijas aizdambējumi. Papildus, piesaistot hidrodinamiskās automašīnas pakalpojumus, skaloti ne tikai kanalizācijas tīkli Talsos un Pastendē, bet arī lietus notekūdens tīkli Kareivju, Darba un Rīgas ielā Talsos.

Šī gada pirmajā pusgadā paredzēts veikt vairākus lietus notekūdens sistēmas uzlabojumus Talsos. Tiks skaloti lietus notekūdens tīkli un atjaunotas akas posmā pie degvielas uzpildes stacijas “Statoil”. 9. un 1. maija ielā, Fabrikas un Saules ielā tiks tīrītas lietus notekūdens grāvju gultnes un caurtekas. Jaunajā ielā, posmā no Dundagas līdz A. Lerha-Puškaiša ielai, gaidāms lietus notekūdens un kanalizācijas aku remonts.

Uzlabojumus jutīs arī Avotu ielas iedzīvotāji, kas uzņēmumā vērsušies ar iesniegumu – kolīdz būs atbilstoši laika apstākļi, SIA “Talsu ūdens” speciālisti sakārtos tur esošo lietus notekūdens sistēmu.

Turpināsies arī citi lietus notekūdens sistēmas uzturēšanas darbi Talsu pilsētā.

Dalies ar šo ziņu!