SIA “Talsu ūdens” atjaunojis asenizācijas un kanalizācijas tīklu apkalpošanai nepieciešamo autotehniku. Iegādāta jauna, bet lietota bāzes automašīna “Mercedes Benz” no Vācijas.

Tā kā iepriekšējā asenizācijas automašīna bija tehniski nolietota, tās uzturēšana prasīja lielus finansiālus ieguldījumus, bet nebija iespējams kvalitatīvi nodrošināt nepieciešamos pakalpojumus, tad SIA “Talsu ūdens” pieņēma lēmumu par jaunas, bet lietotas tehniskās bāzes iegādi. Cisterna un tās tehniskai aprīkojums, kam veikti nelieli uzlabojumi, saglabāts no iepriekšējās tehniskās bāzes.

IMG-20170403-WA0002

Iegādātā tehnikas vienība izvēlēta, lai uzņēmums varētu pēc iespējas pilnvērtīgāk nodrošināt ne tikai asenizācijas pakalpojumus, bet arī kanalizācijas sistēmas apkalpošanu, piemēram, aizdambējumu likvidēšanu. Pašreizējā tehnikas vienība ir ar četru riteņu piedziņu, kas nodrošina tās piekļūšanu nepieciešamajās vietās arī nepiemērotos laikapstākļos.

Jaunā asenizācijas mašīna jau tiek likta lietā – gan tiek sniegti asenizācijas, gan kanalizācijas tīklu apkalpošanas pakalpojumi.

Dalies ar šo ziņu!