432

Saņemot iedzīvotāju sūdzības par smakojošu grāvi 1.maija ielā, SIA „Talsu ūdens” speciālisti veica pastiprinātu lietus notekūdeņu sistēmas apsekošanu. Problēmas vieta ir atrasta, un vainīgā meklēšanā un sodīšanā iesaistīta policija.

24. jūlijā apsekojot vietu, par ko saņemtas iedzīvotāju sūdzības, SIA „Talsu ūdens”  darbinieki konstatēja, ka 1.maija un Kļavu ielas krustojumā grāvis patiešam ir vizuāli netīrs un tā sastāvs līdzīgs kanalizācijas notekūdeņiem. Šīs problēmas cēloni – nelegālu kanalizācijas noplūdi – SIA „Talsu ūdens” darbinieki atrada Zaļajā ielā. Tur zaļajā zonā tika konstatēta bedre, kurā tiek izlieti sadzīves notekūdeņi, kas tālāk nonāk Talsu pilsētas lietus notekūdeņu sistēmā un rada smaku, par ko sūdzējās 1.maija ielas iedzīvotāji.

Pēc pārkāpuma konstatēšanas SIA „Talsu ūdens” iesaistīja Talsu novada pašvaldības policiju, kas sastādījusi aktu par konstatēto faktu. Tālāk tā veiks izmeklēšanu, lai atrastu vainīgos un viņus sodītu. Par šādiem pārkāpumiem sods var tikt piemērots līdz pat 350 eiro. Tikmēr SIA „Talsu ūdens” darbinieki turpinās apsekot visu trasi, posmā no Talsu centra līdz Kļavu ielai.

Dalies ar šo ziņu!