SIA “Talsu ūdens” turpinot pakalpojumu kvalitātes attīstību, uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me.

Sākot ar š.g. novembri, SIA “Talsu ūdens” izsūtīs rēķinus no e-pasta adreses rekini@talsuudens.lv,  uzsākot izmantot Bill.me platformas rēķinu nosūtīšanas moduli.

Papildus iepriekšējiem rēķinu saņemšanas un apmaksas veidiem būs pieejamas Bill.me platformas iespējas un priekšrocības.

Jūs varēsiet veikt rēķinu apmaksu ar vienu klikšķi vai pieslēgt automātiskos maksājumus ar Visa vai MasterCard bankas karti. Jūs varēsiet izmatot visas platformas piedāvātās priekšrocības tieši Jums izveidotajā “Personīgajā kabinetā” BEZ MAKSAS*:

  • Rēķinu saņemšana un pārskatīšana;
  • Operatīva saziņa ar mūsu dienestu;
  • Precīza skaitītāju rādījumu nodošana un kontrole;
  • Ērta informācijas apmaiņa vietnes forumā;
  • SIA “Talsu ūdens” jaunumu ātra saņemšana.

* izņemot rēķina apmaksas gadījumus.

Tuvākajā laikā SIA “Talsu ūdens” informēs par Bill.me platformas iespējām. Visas platformas iespējas un priekšrocības pēc neilga laika būs pieejamas arī mobilajā lietotnē uz Android un iOS.

Ņemot vērā aktuālo personas datu drošības jautājumu, vēlamies Jūs informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

 

Dalies ar šo ziņu!