374Pēc rekonstrukcijas darbu atsākusi SIA „Talsu ūdens” mājas lapa www.talsuudens.lv, tāpēc šobrīd klientiem ir iespēja par ūdens patēriņa skaitītāja rādījumiem informēt arī elektroniski.

Katram klientam, kurš noslēdzis līgumu ar SIA „Talsu ūdens”, ir pienākums katra mēneša 25. – 30.datumos nolasīt noplombētos ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus un līdz konkrētā mēneša pēdējai dienai tos paziņot pakalpojuma sniedzējam. Līdz šim to varēja izdarīt, zvanot pa diennakts tālruni 6322216 vai rakstot uz e-pastu info@talsuudens.lv. Tagad uzņēmums saviem klientiem piedāvā iespēju ievadīt skaitītāja rādītājus SIA „Talsu ūdens” mājas lapā. Tas atvieglo darbu gan iedzīvotājiem, jo nav vairs jālauza galva, tieši kādi dati nepieciešami – atliek vien aizpildīt jau sagatavotu formu – gan vienkāršāk strādāt arī pašam uzņēmumam. „Informējot par skaitītāja rādījumiem elektroniski, klienti mēdz tos noformēt dažādi. Tagad informāciju mēs saņemsim vienā standartā, kas nozīmē, ka darbinieki gan patērēs mazāk laika to apstrādāšanā, gan arī samazināsies iespēja kļūdīties, izrakstot rēķinu,” norāda SIA „Talsu ūdens” valdes priekšsēdētājs Dāvis Kalmanis. „Turklāt saņemtajai informācijai būs lielāka ticamības pakāpe, jo līdz šim informāciju varēja atsūtīt no jebkura e-pasta un nosaukt arī izdomātus datus. Tagad tiek izslēgta iespēja vienkārši muļķīgi pajokot, jo, aizpildot veidlapu www.talsuudens.lv, jānorāda arī skaitītāja rūpnīcas numurs, kas ļauj identificēt tā lietotāju.”
Šobrīd SIA „Talsu ūdens” mājas lapa vēl ir izstrādes stadijā, tāpēc daļa sadaļu līdz jūnija beigām tiks papildinātas. Jaunums mājas lapā ir arī karte, kurā operatīvi tiks ievietota informācija par bojājumiem un avārijām. Arī iedzīvotājiem ar saviem priekšlikumiem ir iespēja iesaistīties lapas uzlabošanā, nosūtot idejas uz e-pasta adresi info@talsuudens.lv vai atnākot personīgi uz „Talsu ūdens” biroju Raiņa ielā 17. Pieņemšanas notiek otrdienās no plkst.17.00 līdz 19.00, bet, iepriekš sazvanoties, iespējams vienoties arī par citu klientam izdevīgu laiku un vietu. Tāpat aicinām sekot līdzi arī aktuālākajai informācijai draugiem.lv/talsuudens un twitter.com/TalsuUdens.

Dalies ar šo ziņu!