379Jau no aizvadītā gada nogales SIA „Talsu ūdens” speciālisti apseko visus uzņēmuma klientus Talsu pilsētā, lai veiktu pastiprinātu skaitītāju kontroli. Šīs nedēļas beigās paredzēts to pabeigt, bet līdz nākamās nedēļas beigām tiks sagatavoti pārbaudes secinājumi.

Kontroli SIA „Talsu ūdens” veic, lai salīdzinātu reālos ūdens skaitītāju rādījumus ar noziņotajiem, un tā samazinātu ūdens zudumu pilsētā. Jau pirmajos mēnešos izdevās to samazināt no 40 līdz 23 %. Kontroles laikā vairākās pilsētas daļās atklāti arī nelegāli pieslēgumi.

Ja ierodoties pie klienta, SIA „Talsu ūdens” darbiniekiem neizdodas piekļūt ūdens skaitītājam, jo īpašnieks neatrodas uz vietas, viņam tiek atstāts paziņojums ar lūgumu piecu dienu laikā sazināties un norunāt konkrētu pārbaudes laiku. Pēc kontroles beigām SIA „Talsu ūdens” vēlreiz mēģinās sazināties ar klientiem, kuri noteiktajā termiņā nav atzvanījuši, un, ja komunikācija joprojām nebūs iespējama, uzņēmums būs tiesīgs 10 dienu laikā ūdens piegādi atslēgt.

Nākamā kontrole jau jūnijā paredzēta Stendē, bet pēc tam SIA „Talsu ūdens” speciālisti apsekos klientus Lībagu pagastā. Iedzīvotāji aicināti būt atsaucīgi. Uzņēmuma speciālistus var atpazīt pēc darba apģērba ar SIA „Talsu ūdens” simboliku un apzīmogotas darbinieka apliecības.

Dalies ar šo ziņu!