410

SIA „Talsu ūdens” speciālisti turpina uzsākto inventarizāciju Stendes pilsētā, tāpēc iedzīvotāji, pie kuriem ierodas uzņēmuma darbinieki, aicināti būt saprotoši un sadarboties, lai sakārtotu ūdens un kanalizācijas saimniecību pilsētā.

Darbiniekus, kas ierodas kontrolē, var atpazīt pēc apzīmogotas apliecības un darba apģērba ar SIA „Talsu ūdens” simboliku. Ja mājas iemītnieki ierašanās brīdī nebūs uz vietas, viņi saņems paziņojumu ar aicinājumu piecu dienu laikā sazināties ar SIA „Talsu ūdens” speciālistiem, lai vienotos par pārbaudes laiku. Ja iedzīvotāji šo aicinājumu ignorēs un darbiniekiem nebūs iespēja apsekot īpašumu, uzņēmumam būs tiesības desmit dienu laikā īpašumam atslēgt ūdens piegādi. Jau tuvākajā laikā gaidāmi vairāki šādi atslēgumi Talsu pilsētā klientiem, ar kuriem komunikācija joprojām nav iespējama.

Pārbaudes laikā SIA „Talsu ūdens” apsekos ne tikai jau esošos klientus, bet pilnīgi visus īpašumus Stendes pilsētā, lai pārbaudītu ūdens un kanalizācijas pieslēgumus, patērētā ūdens rādījumus, kā arī deklarēto un faktiski dzīvojošo iedzīvotāju skaitu īpašumā. Savukārt iedzīvotājus, kam vēl nav noslēgti līgumi, aicinās to izdarīt un uzstādīt ūdens patēriņa skaitītājus, lai norēķinātos par reāli patērēto ūdens daudzumu. Tas ļaus samazināt ūdens zudumus pilsētā un atrisināt situāciju, ka pilsētā, kurā nesen īstenots ūdenssaimniecības attīstības projekts, izveidota jauna atdzelžošanas stacija, rekonstruētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un izbūvēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, ir salīdzinoši neliels skaits klientu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc SIA „Stendes nami”, kas pēc reorganizācijas pagājušajā gadā pievienots SIA „Talsu ūdens”, strādāja ar zaudējumiem.

Šobrīd paredzēts, ka inventarizācija Stendes pilsētā varētu noslēgties šā gada augusta beigās.

Foto: www.talsi.lv

Dalies ar šo ziņu!