380Pirmo gadu SIA „Talsu ūdens” apsaimniekošanā atrodas arī Talsu pilsētas lietus notekūdens sistēmas. Pēc pēdējām lietusgāzēm apsekotas iespējamās problemātiskās vietas, un vienā no tām šodien veikta sistēmas skalošana.

Tā kā SIA „Talsu ūdens” nav šādiem darbiem nepieciešamas tehnikas, tad šodien pilsētā strādā hidrodinamiskā mašīna no Rīgas. Lai novērstu lielu peļķu veidošanos lietus laikā, notekūdeņu sistēmas skalošanu speciālisti jau veikuši Jaunajā ielā posmā no pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” līdz Dundagas ielai 7.

Tāpat ar jaudīgās tehnoloģijas palīdzību Bētiņu ielā, Brīvības ielā 17a un K.Mīlenbaha ielā posmā no iebrauktuves uz Talsu sporta halli līdz Talsu vakara un neklātienes vidusskolai šodien notiek arī sadzīves kanalizācijas sistēmas skalošana.

Tāpat kā par ūdens un kanalizācijas problēmjautājumiem arī par ķibelēm ar lietus ūdens kanalizāciju, pārplūdušām ielām, akām bez vākiem un līdzīgiem jautājumiem iespējams ziņot ar zvanu uz vienoto tālruni 63222216 vai e-pastu info@talsuudens.lv.

Dalies ar šo ziņu!