524Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas (LŪKA) organizētajos sporta svētkos SIA „Talsu ūdens” izdevās par vienu punktu apsteigt pretiniekus un kopvērtējumā izcīnīt godpilno pirmo vietu.

Sporta svētki notika no 30.jūlija līdz 1.augustam atpūtas kompleksā „Bukdangas” pie Usmas ezera un tika nosaukti par „Starptautiskajām valstu sadraudzības spēlēm 2015” – katra no 8 komandām izlozēja vienu valsti, kurai pieskaņoja atbilstošus tērpus, atribūtiku un sagatavoja īpašu priekšnesumu. Tā Usmas ezera krastā SIA „Talsu ūdens” jeb kolorītā Madagaskaras komanda dažādās disciplīnās sacentās ar argentīniešiem, jamaikiešiem, indiešiem, mongoļiem, ķīniešiem, meksikāņiem un kanādiešiem. Sportiskākie, veiklākie un prasmīgākie tika noskaidroti gan tādos tradicionālos sporta veidos kā volejbols un strītbols, gan arī improvizētā kērlingā, paukošanā un snovbordā. Dalībnieki izmēģināja veiksmi dažādās individuālās sacensībās, kā arī parādīja komandas saliedētību lielajā laivu regatē un profesionālajā stafetē, kur no dažādiem atsevišķiem priekšmetiem bija jāizgatavo ierīce, kas spēj novadīt ūdeni, un tas praktiski arī bija jāpārbauda, savācot traukā vislielāko ūdens daudzumu.

LŪKA organizētā pasākuma mērķis bija noorganizēt lietderīgas un interesantas sporta spēles, kas vērstas uz komandas saliedēšanu, komunikācijas un sadarbības uzlabošanu, kā arī atpūtu un aizbēgšanu no ikdienas rutīnas. Sporta svētkos piedalījās SIA „Talsu ūdens”, SIA „Evopipes”, SIA „Tukuma ūdens”, SIA „Jelgavas novada KU”, SIA „Pipelife Latvia”, SIA „Liepājas ūdens”, SIA „WILO BALTIC” un SIA „Kuldīgas ūdens”.

Dalies ar šo ziņu!