439

Turpinot apsekot lietusūdens sistēmas, vienu no nelegālajiem piesārņotājiem SIA „Talsu ūdens” atklājis A. Lerha-Puškaiša ielā. Tur kādas mājas sadzīves kanalizācija tika novadīta Darba ielas lietusūdens notekūdeņu sistēmā, un apkārtējo māju iedzīvotājiem bija jāsadzīvo ar nepatīkamu smaku.

Talsu novada pašvaldības policija jau sastādījusi administratīvo aktu, un mājas īpašniecei šobrīd jāsagatavo paskaidrojums. Tikmēr SIA „Talsu ūdens” uzlikusi pagaidu plombi, lai sadzīves kanalizācija vairs nevar nokļūt lietusūdens notekūdeņu sistēmā, un tuvākajā laikā piedāvās konkrētās mājas iedzīvotājiem priekšlikumus, kā atrisināt šo problēmu un oficiāli pieslēgtos centralizētajai kanalizācijas sistēmai Talsu pilsētā.

Līdz 22.augustam SIA „Talsu ūdens” darbinieki apsekos arī Rūpniecības, Kolkas, Pūpolu un Kļavu ielu. Tur no kaimiņiem saņemtas sūdzības par smakojošiem grāvjiem, un tas rada aizdomas, ka arī šo ielu lietus notekūdeņu grāvjos nelegāli ieplūst sadzīves kanalizācija.

Foto: Pievienotajos attēlos var redzēt gan nelegālo pieslēgumu akā, gan to, kā nelegāli iespējams sadzīves kanalizāciju novadīt grāvī.

                                   1-1 1-11

Dalies ar šo ziņu!