22. martā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules ūdens diena, kas šogad veltīta tēmai “Ūdens un darbs”. Ūdenssaimniecības uzlabošanā Talsu novadā lielus resursus iegulda arī SIA “Talsu ūdens”.

Jūnijā paredzēts ekspluatācijā nodot atjaunoto ūdensvadu Zvirgzdos, kas tādējādi samazinās ne tikai augstos ūdens patēriņa zudumus, bet arī uzlabos piegādātā ūdens kvalitāti. Katru dienu SIA “Talsu ūdens” speciālisti risina dažādas ūdenssaimniecības un kanalizācijas sistēmu problēmas, piemēram, janvārī un februārī ir novērstas septiņas ūdens tīklu avārijas un 21 avārijas situācija kanalizācijas tīklos.

V__8F0F

Pasaules ūdens dienā uzņēmuma darbinieki novērš ūdens noplūdi Noliktavas ielā Talsos

Aizvadītajā gadā ir veiksmīgi noslēdzies projekts “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta”, bet iesniegts pieteikums Eiropas Savienības finansējuma apguvei, lai izdotos pilnveidot Stendes ūdenssaimniecības sistēmu.

SIA “Talsu ūdens” valdes priekšsēdētājs Igors Kude informēja, ka ik dienu uzņēmuma darbinieki strādā, lai klientiem nodrošinātu kvalitatīvu un pieejamu pakalpojumu – jo tieši ūdens ir visas dzīvības pamatā. “Plānojam šī gada laikā pārņemt ūdenssaimniecības jomu arī Laidzes un Ģibuļu pagastā. Pakalpojumu uzlabošanai un klāsta papildināšanai iegādāsimies divas tehnikas vienības – pašizgāzēju ar greifera kausu un hidrodinamisko mašīnu,” teica I. Kude, ikvienu aicinot novērtēt Latvijas bagātību – tīru un kvalitatīvu ūdeni.

Dalies ar šo ziņu!